دانلود آلتیوم دیزاینر Altium Designer 22.7.1.60

دانلود آلتیوم دیزاینر Altium Designer 22.0.2

دانلود آلتیوم دیزاینر و نصب آلتیوم دیزاینر یکی از مهم‌ترین کارایی هست که باید مهندسین الکترونیک انجام دهند چون آلتیوم دیزاینر قدرتمندترین نرم افزار برای طراحی شماتیک، طراحی PCB، مدارهای آنالوگ و مدارهای دیجیتالی طراحی‌شده است. مزیت بسیار مهم آلتیوم دیزاینر بخش کتابخانه آن است که از دسته‌بندی و کیفیت بسیار زیادی برخورد دار است. در نسخه‌های جدید امکان شبیه‌سازی و کد نویسی برخی از FPGA ها نیز فراهم‌شده، این امر زمان طراحی و پیاده‌سازی مدار را کاهش می‌دهد. با دانلود آلتیوم دیزاینر 2022 می‌توانید با منبع‌های آموزشی جدید هماهنگ شوید و از بروزترین و جدیدترین نسخه آلتیوم دیزاینر استفاده کنید. همیشه از نسخه‌های بروز استفاده کنید تا از قابلیت‌های جدید که ممکن است برای شما یکی از روتین‌های شمارا راحت کند برخورد دار باشید.

نرم افزار آلتیوم دیزاینر چیست؟

لوگو آلتیوم دیزاینر - Altium Designer Logo

هدف از ارائه Altium Designer پیاده‌سازی شماتیک و طراحی برده‌ای الکترونیکی PCB و طراحی مدارهای الکترونیکی است؛ همچنین لازم به ذکر است Altium Designer از طراحی مدارهای دیجیتالی هم پشتیبانی می‌کند. در یک جمله آلتیوم دیزاینر یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی برد الکترونیکی و PCB است. ازاین‌رو قدرت و توانایی بسیار زیادی بر تمامی نرم‌افزارهای مشابه دارد.

اگر مشاهده کرده باشید نرم‌افزارهای زیادی در این راستا برای طراحی برد وجود دارد، اما هرکدام از این نرم‌افزارها مشکلاتی ازجمله: گرافیک، در دسترس نبودن کتابخانه قطعات آلتیوم دیزاینر، فضای کاربری نادرست و … دارند، آلتیوم دیزاینر این مشکلات را به‌صورت کامل رفع کرده است و بسیاری از شرکت‌ها و سازنده‌ها روی به این نرم افزار آورده‌اند. دلیل کاربری بودن آلتیوم دیزاینر منابع آموزش آلتیوم دیزاینر زیاد و باکیفیتی دارد، کتابخانه زیادی در دسترس دارد، رابط کاربری بسیار عالی و مزایای فراتر از آن چیزی که فکرش را بکنید دارد به همین دلایل بسیار موردپسند کاربران قرارگرفته است.

سال 2015 به بعد در کشور ایران بسیار محبوب شد و در سال 2016 ~ 2017 این نرم افزار بسیار در میان مردم مورداستفاده قرار گرفت. الانه این نرم افزار جزء نرم‌افزارهایی است که در تمامی سطح‌های تحصیلی رشته الکترونیک تدریس می‌شود بنابراین چون‌که بعد از اجرای هر مدار نیاز هست مدار خود را به PCB تبدیل کرده و به‌صورت عملی روی فیبر مدار چاپی پیاده‌سازی کنند باید آلتیوم دیزاینر را به‌خوبی یاد بگیرید.

کتابخانه آلتیوم دیزاینر چیست؟

 

کتابخانه مانند یک دیتای هوشمند عمل می‌کند ، در نرم‌افزارهای طراحی و کد نویسی ما همیشه نیاز به کتابخانه داریم، در کتابخانه اطلاعات پرتکرار قرار داده‌شده است. در آلتیوم دیزاینر می‌توانیم در هنگام طراحی برد هر بر تمامی قطعات را بسازیم این عمل به‌دوراز ذهن است به همین دلیل باید قطعات پرکاربرد را به‌صورت کتابخانه بسازیم که هرزمانی نیاز شد فراخوانی کنیم.

درون کتابخانه جامع آلتیوم دیزاینر بخش‌های مختلفی ازجمله: سیمبل قطعه، فوت پرینت، مدل سه‌بعدی، گاها اطلاعاتی از قطعه قرارگرفته است. در هنگام ساخت کتابخانه آلتیوم دیزاینر بیشتر به کاربرد هر بخش و نحوه ساخت هر بخش از کتابخانه می‌پردازیم و یاد خواهیم گرفت.

آموزش نصب آلتیوم دیزاینر

متأسفانه چون هزینه لایسنس نرم افزار آلتیوم دیزاینر بالاست و در ایران نمی‌توان به‌راحتی به لایسنس قانونی دست‌یافت باید نرم افزار را به‌صورت کرک شده استفاده نماییم. اگر از کرک‌ها و نسخه‌های سالم استفاده کنید مشکلی بعد از کرک کردن برای شما پیش نمی‌آید. برای استفاده از نرم افزار آلتیوم دیزاینر می‌توانید از آموزش نصب آلتیوم دیزاینر استفاده نمایید.

دانلود Altium Designer 22.7.1.60

نرم افزار آلتیوم دیزاینر بسیار محیط عالی‌ای دارد، خیلی روان است، بسیاری از گزینه‌های اضافی حذف‌شده است. در نسخه 22 بخش خروجی گرفتن از طرح PCB کاملاً متفاوت شده است. طبق گذارشاتی که برای ما ارسال کرده اند PCB Wizard در نسخه 20 به بالاها وجود ندارد ما این موضوع را تائید نمی‌کنیم و تنها ارسالی فیدبک ها است. نرم افزار آلتیوم دیزاینر در نسخه‌های 20 به بالا تم سیاه دارد چون بسیاری از کاربران ساعت‌ها پشت سیستم طراحی می‌کنند این امکان باعث می‌شود آسیب کمتری به چشم شما زده شود.

همیشه افرادی که برای مشاوره و کمک به ما پیغام ارسال می‌کنند 60 درصد مواقع مشکل نسخه پیدا می‌کنند و لازم به ذکر است ما هیچ تضمینی بر نسخه 21 نداریم و پاسخگو نخواهیم بود. اگر نسخه‌های دیگر مورد تست ما قرار گرفت و فیدبک کاربران عالی بود در سایت پی سی بی لرن برای دانلود گذاشته می‌شود.

تا به این لحظه نسخه 16 و 20 مورد تائید سایت Pcblearn است، برای دانلود آلتیوم دیزاینر نسخه 22 می‌توانید از طریق باکس دانلود اقدام کنید و استفاده نمایید هرگونه مشکلی بود برای ما ارسال کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

باکس دانلود

راهنما

دقت کنید که لینک های دانلود از سایت soft98.ir تهیه شده است و بر روی سرور های soft98.ir قرار دارد.

پسورد: soft98.ir
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.