درباره سایت پی سی بی لرن | PCBLearn

گروه مهندسی پی سی بی لرن

گروه مهندسی پی سی بی لرن با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی برد مدار چاپی و آموزش آلتیوم دیزاینر، و داشتن افراد متخصص علاوه بر آموزش طراحی PCB، آماده ارایه کلیه خدمات طراحی الکترونیک می باشد.

در صورتی که برای پروژه های الکترونیکی خود به طراحی مدار الکترونیکی خاصی نیاز دارید و یا نیاز به مهندسی معکوس برد مدار چاپی دارید، پی سی بی لرن با در اختیار داشتن تیمی متخصص مفتخراست تا پس از بررسی درخواست شما، مدار الکترونیکی مورد نیاز شما را با دقت بالا طراحی نماید.

گروه مهندسی پی سی بی لرن تلاش می نماید پروژه های مشتریان را با دقت، کیفیت و سرعت بالا به انجام برساند برخی از خدمات پی سی بی لرن عبارتند از: آموزش تصویری نرم افزار آلتیوم دیزاینر، طراحی برد الکترونیکی، مهندسی معکوس برد الکترونیکی، طراحی و ساخت مدار الکترونیکی از ایده های شما

درباره مدرس دوره آلتیوم و موسس گروه مهندسی PcbLearn

من نگار رودکی (اسم شناسنامه ای اکرم) هستم، دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه دولتی سمنان.

از فروردین ماه سال 1390 وارد شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک و دنیای طراحی PCB شدم و بعد از حدود 3 سال طراحی تخصصی PCB، سرپرستی تیم PCB را تا سال 1396 بر عهده گرفتم.

از اواخر سال 1396 کسب و کار شخصی خودم را شروع کردم و علاوه بر طراحی انواع برد های الکترونیکی (برد های دیجیتال، سوئیچینگ از تک لایه تا مولتی لایر)، حوزه فعالیتم را به مهندسی معکوس و انواع برد های الکترونیکی از تک لایه تا چند لایه و همچنین آموزش آلتیوم دیزاینر گسترش دادم.

بعد از برگزاری چند دوره ی حضوری آموزش آلتیوم دیزاینر در محل دفتر کارم، آموزش تصویری نرم افزار آلتیوم دیزاینر را در دستور کار قرار دادم و با ضبط فیلم آموزش طراحی PCB با Altium Designer ورژن 2016 تصمیم گرفتم تجربیاتم را به علاقمندان به یادگیری آلتیوم دیزاینر منتقل کنم.

خوشبختانه از برگزاری دوره های حضوری و همچنین ضبط فیلم آموزشی طراحی PCB با آلتیوم دیزاینر ورژن 2016 بازخورد های خوبی گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم دوره آموزش صفر تا صد آلتیوم دیزاینر را بصورت آنلاین هم برگزار نمایم. لذا در سایت ایسمینار دوره ای را آماده کردم که در آن فیلم آموزش طراحی PCB با آلتیوم دیزاینر بصورت آنلاین برگزار شد. شما میتوانید نظرات شرکت کنندگان آن دوره را در سایت ایسمینار یا پیج اینستاگرام من بخوانید.

بعد از اتمام دوره آنلاین، تصمیم گرفتم دوره آموزش آلتیوم دیزاینر را ارتقا دهم و با ورژن 2020 ضبط کنم. لذا بصورت دو دوره آلتیوم دیزاینر مبتدی و دوره آلتیوم دیزاینر پیشرفته (آموزش طراحی برد الکترونیکی) این دوره هم ضبط شد. خوشبختانه از این دوره ها هم بازخورد های بسیار بسیار خوبی گرفتم. نظرات شرکت کنندگان را در صفحه محصول دوره مشاهده کنید.

اینک قصد دارم به امید خدا تا پایان سال 1401 دوره آموزش آلتیوم دیزاینر مبتدی را با ورژن 2022 هم ضبط کنم و مطالب بروزتر بیشتری در آن گنجانده خواهد شد. انشالله این دوره به صورت رایگان در اختیار کسانی که دوره مبتدی 2020 را خریداری کرده اند قرار خواهد گرفت.

برخی از نمونه طراحی هایم را در ادامه ملاحظه بفرمایید. برخی دیگر از طراحی هایی که انجام شده را به علت عدم موافقت مشتری مبنی بر حفظ اطلاعات را نمی توانم در اینجا نمایش دهم. مثلا نمونه طراحی هایی که برای یک فرد استرالیایی انجام داده ام …

طراحی برد کنترلر – شرکت تتاپاور مشهد

برد کنترلر - شرکت تتاپاور مشهد

مهندسی معکوس – شرکت مروالکترونیک مشهد

مهندسی معکوس - شرکت مروالکترونیک مشهد

طراحی برد نیم متری Matrix Controller – آقای امیرزاده از کانادا

طراحی برد نیم متری ماتریکس کنترلر به سفارش آقای امیرزاده از کانادا

طراحی برد ترنسدیوسر شرکت آزونیک مشهد

طراحی برد ترنسدیوسر به سفارش شرکت آزونیک مشهد

طراحی برد رکتیفایر شرکت آزونیک مشهد

طراحی برد رکتیفایر به سفارش شرکت آزونیک مشهد

مهندسی معکوس برد منبع تغذیه شرکت آریونت یاسوج

مهندسی معکوس برد تغذیه به سفارش شرکت آریو یاسوج

مهندسی معکوس برد ۴ لایه سفارش آقای شهنوازی از تهران

مهندسی معکوس برد ۴ لایه سفارش آقای شهنوازی از تهران

طراحی برد اسکنر 8 سنسور سفارش آقای کریمی از تبریز

طراحی برد اسکنر 8 سنسور سفارش آقای کریمی از تبریز

طراحی برد Expander سفارش آقای حریری از اصفهان

طراحی برد Expander سفارش آقای حریری از اصفهان

طراحی برد Master سفارش شرکت آرام الکترونیک مشهد

طراحی برد Master سفارش شرکت آرام الکترونیک مشهد

طراحی برد Slave سفارش شرکت آرام الکترونیک مشهد

طراحی برد Slave سفارش شرکت آرام الکترونیک مشهد